25lat

Klimatyzacja Tychy

klimatyzacja tychyNowoczesne urządzenia klimatyzacyjne pozwalają efektywnie wyregulować temperaturę oraz wilgotność powietrza i oczyścić je z kurzu czy pyłków. Jeśli zależy Ci na komforcie nawet w najgorętsze dni lata – klimatyzacja to rozwiązanie dla Ciebie. Dobierz ją i zamontuj z IMPULSem – doświadczonym partnerem, który działa na rynku w tej branży od ponad 25 lat.

Klimatyzacja w Tychach: dystrybucja, montaż i serwis

Wybierając nas, stawiasz na kompleksową i profesjonalną obsługę. Bez względu na to, czy chcesz jedynie zakupić dobre urządzenie klimatyzujące typu inwerter, czy potrzebujesz wsparcia montażowego bądź serwisowego – zadzwoń do nas. Pracujemy na terenie całego województwa śląskiego – w tym w miastach takich, jak Tychy i okolice, zapewniając konkurencyjne ceny i najwyższą jakość realizowanych usług.

Korzystając z pomocy firmy IMPULS, możesz zapomnieć o jakichkolwiek problemach ze sprzętem klimatyzacyjnym. Nasza ekipa to doświadczeni fachowcy, którzy znają wszelkie niuanse działania tych urządzeń – bez względu na markę czy też typ. Pomożemy zatem z każdego rodzaju usterką i podpowiemy bezbłędnie, jakiego rodzaju klimatyzacja sprawdzi się najlepiej w Twoim domu bądź firmie.

Kompleksowa obsługa w dobrej cenie

IMPULS wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Realizujemy zarówno instalacje i naprawy w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych, jak i biurach, halach magazynowych, obiektach gastronomicznych czy miejscach nietypowych – np. serwerowniach, laboratoriach oraz innych pomieszczeniach technicznych.

  • Oferujemy sprawdzony sprzęt znanych marek: FUJIELECTRIC, FUJITSU, LG, SAMSUNG, ELECTRA, DAIKIN, MITSUBISHI.
  • Zapewniamy bezpłatne konsultacje i pomiary przy wyborze sprzętu – wskażemy, jakiego typu klimatyzacja najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.
  • Wykonujemy fachowy montaż – szybko, terminowo i z dbałością o każdy detal.
  • Realizujemy usługi serwisowe i naprawcze – zarówno w ramach gwarancji na sprzedany sprzęt, jak i pogwarancyjnie – serwisujemy wszystkie najpopularniejsze modele klimatyzatorów.
  • Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe współpracy – nasze usługi wyceniamy uczciwie, optymalizując koszty po stronie Klienta. U nas nie przepłacisz za najwyższą jakość!

Poznaj naszą ofertę bliżej i dowiedz się, ile musisz zainwestować, by zwiększyć komfort w domu czy firmie. Nasi doradcy czekają na kontakt od Ciebie.

Specjalista obsługujący Tychy dostępny jest pod numerem: 698 686 783

Zapraszamy do współpracy!