25lat

Klimatyzacja GLIWICE

Klimatyzacja – powszechnie utożsamiana z urządzeniem chłodzącym – to w rzeczywistości proces, w którym powietrze w budynku poddaje się obróbce. W ramach klimatyzacji powietrze dostarczane do pomieszczeń poddaje się zabiegom technicznym, których zadaniem jest zapewnienie określonych parametrów użytkowych – przede wszystkim temperatury i wilgotności. Żądane parametry powietrza zapewnia się ze względów higienicznych, jak również w celu zapewnienia dobrego samopoczucia użytkowników pomieszczeń.

To właśnie dobre samopoczucie użytkowników klimatyzowanych pomieszczeń sprawia, że klimatyzacja stała się tak popularna nie tylko w obiektach użytkowych i przemysłowych, ale również w naszych domach. Obecnie mało kto może sobie wyobrazić budowę nowego domu bez klimatyzacji, a i w obiektach już eksploatowanych klimatyzatory montowane są znacznie częściej niż dawnej.

Klimatyzacja do domu, klimatyzacja do firmy

Dobór klimatyzacji jest uzależniony przede wszystkim od przeznaczenia danego pomieszczenia oraz jego kubatury. W zależności od liczby klimatyzowanych pomieszczeń możemy skorzystać z klimatyzacji w wariancie SPLIT lub MULTI SPLIT. Klimatyzacja może być również wykorzystywana do zapewnienia odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniu – nie jest to funkcja standardowa, dlatego jeśli zależy nam na klimatyzacji z regulacją wilgotności powietrza powinniśmy zwrócić na to uwagę przy wyborze jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

Klimatyzacja – Gliwice

Marka Impuls od lat zajmuje się montażem oraz serwisem urządzeń odpowiedzialnych za obróbkę powietrza w obiektach mieszkalnych, użytkowych, komercyjnych i przemysłowych. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji:

  • Przygotowanie projektu instalacji,
  • dobór urządzeń i komponentów,
  • montaż klimatyzacji,
  • pierwsze uruchomienie klimatyzacji,

serwis

Usługi związane z montażem i serwisem klimatyzacji świadczymy na terenie miasta Gliwice i okolicy. Obsługujemy klientów prywatnych i biznesowych, każdorazowo zapewniając zakres usług dopasowany do indywidualnych potrzeb danego obiektu. Pracujemy na urządzeniach i komponentach sprawdzonych marek, co gwarantuje wysoką sprawność i energooszczędność klimatyzacji, a zarazem jej łatwą i komfortową obsługę.

W razie pytań lub wątpliwości specjaliści marki Impuls pozostają do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w zaprojektowaniu najbardziej optymalnej instalacji klimatyzacji dla danego obiektu lub pomieszczenia.