25lat
klimatyzacja sosnowiec

Klimatyzacja Sosnowiec

Wysokiej jakości klimatyzacja to gwarancja komfortu dla przebywających w Twoim domu, firmie czy hali magazynowej przez cały rok. Odpowiednio dobrane urządzenie, pozwoli Ci zapomnieć o problemach z regulacją temperatury czy wilgotności powietrza, dodatkowo filtrując je i pozbawiając szkodliwych zanieczyszczeń.

Bez względu na to, czy interesuje Cię montaż klimatyzacji w mieszkaniu bądź domu, w biurze czy w bardziej wymagającym wnętrzu (serwerownia, laboratorium, hala fabryczna etc.), IMPULS jest do Twojej dyspozycji. Jako dystrybutor, montażysta oraz serwisant klimatyzatorów z ponad 25-letnim doświadczeniem, sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom. Pracujemy na terenie całego Śląska i Zagłębi. Bez względu na to, czy zamieszkujesz Tychy czy Sosnowiec – zadzwoń, by otrzymać fachowe wsparcie!

Nowoczesna klimatyzacja w sownowcu – co oferujemy?

Oferujemy przede wszystkim niezawodne urządzenia klimatyzacyjne od sprawdzonych producentów – firm takich, jak FUJIELECTRIC, FUJITSU, LG, SAMSUNG, ELECTRA, DAIKIN, MITSUBISHI i innych. Ale to nie wszystko, czego możesz oczekiwać, nawiązując współpracę z IMPULS.

Profesjonalny montaż klimatyzacji – Sosnowiec i okolica

Montaż klimatyzacji to nasza specjalność. Jednak zanim zamontujemy wybrane przez Ciebie urządzenie dopilnujemy, żebyś o swojej klimatyzacji wiedział wszystko, co niezbędne.

Oferujemy Ci kompleksową usługę – przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces doboru oraz montażu klimatyzatora:

  • nasi doradcy przeprowadzą bezpłatną wizję lokalną – przyjrzymy się warunkom panującym we wnętrzu i poznamy Twoje oczekiwania, by wskazać, jakiego typu klimatyzacja będzie najlepszym rozwiązaniem,
  • przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę, doradzając wybór konkretnych modeli klimatyzatorów – uwzględniając Twoje potrzeby oraz możliwości finansowe,
  • przygotujemy projekt instalacyjny,
  • wykonamy usługę montażu – zarówno mocując urządzenie, jak i wykonując wszystkie elementy instalacji i regulując pracę sprzętu – tak, by klimatyzacja działała niezawodnie,
  • przeszkolimy Cię w zakresie eksploatacji klimatyzatora,
  • zajmiemy się konserwacją oraz naprawami (gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi) klimatyzatorów – nasz Serwis Klimatyzacji zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie eksploatacji instalacji i komponentów..

Jednym słowem: współpracując z IMPULS, nie musisz się martwić żadnym detalem związanym z klimatyzacją – zatroszczymy się o nie w Twoim imieniu. A profesjonalny montaż instalacji zapewni Ci długą i bezawaryjną pracę całego systemu. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz, by nasi doradcy dobrali ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Specjalista obsługujący Sosnowiec dostępny jest pod numerem: 698 686 783

Serwis Klimatyzacji – Sosnowiec

Jako profesjonalny Serwis Klimatyzacji IMPULS zapewnia kompleksową obsługę serwisowo-naprawczą. Serwisujemy zarówno nasze instalacje, jak i klimatyzacje wykonane przez inne firmy monterskie. Wykonujemy okresowe przeglądy klimatyzacji i czyszczenie.

Zapraszamy do współpracy!