25lat

Klimatyzacja Mysłowice

Klimatyzacja w domu lub biurze przestała być luksusem, a stała się standardem. Wynika to nie tylko z obserwowanych zmian klimatycznych, ale również wdrażania nowych technologii wznoszenia budynków oraz rozwoju szerokorozumianej branży elektronicznej. To, co kiedyś mogli mieć tylko nieliczni dzisiaj jest ogólnodostępne i przystępne cenowo. Jednak, żeby w pełni cieszyć się zaletami klimatyzacji w domu, biurze czy lokalu usługowym wybór klimatyzatora warto skonsultować z ekspertem.

Marka IMPULS od ponad 25 lat działa w branży klimatyzacji, nieustannie rozszerzając zakres oferowanych usług o pojawiające się na rynku nowości. Dzięki temu w każdej chwili jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb, oczekiwań i możliwości.

klimatyzacja dla domu, biura, restauracji w mysłowicach

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom użytkowników klimatyzacji IMPULS oferuje rozwiązania znanych i cenionych marek o szerokim zakresie parametrów użytkowych – od klimatyzatorów domowych, po specjalistyczne jednostki przemysłowe. To pozwala nam dobrać jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną adekwatnie do wymogów technicznych obiektu oraz oczekiwań jego użytkowników. Klimatyzację montujemy w obiektach nowopowstających oraz budynkach już eksploatowanych. Dotyczy to zarówno przestrzeni mieszkalnych, jak i użytkowych oraz obiektów przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej.

Rozpoczynając współpracę z nami Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę na każdym etapie procesu montażu klimatyzacji – od pomocy w określeniu wymaganej sprawności urządzenia, przez wybór klimatyzatora, aż po jego montaż i obsługę serwisową. Nasz Serwis Klimatyzacji gwarantuje wysoką sprawność oraz bezpieczeństwo instalacji. W zależności od potrzeb przeprowadzamy przeglądy techniczne, czyścimy jednostki i przewody klimatyzacyjne oraz przeprowadzamy niezbędne naprawy.

Klientów z terenu miasta Mysłowice zainteresowanych montażem lub serwisem klimatyzacji zachęcamy do kontaktu.