25lat

Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza

Coraz rzadziej postrzegamy klimatyzację w kategoriach luksusu, coraz częściej natomiast jako funkcjonalny element wyposażenia wnętrza, który zwiększa komfort użytkowania przestrzeni lub – jak to ma miejsce w warunkach pracy przemysłowej – umożliwia przeprowadzenie określonych procesów technologicznych. Dla większości nowoczesnych budynków klimatyzacja jest tym, czym niegdyś była wentylacja grawitacyjna, z tą różnicą iż zapewnia o wiele bardziej zaawansowaną obróbkę powietrza nawiewanego do pomieszczeń.

Marka IMPULS od ponad 25 lat specjalizuje się w systemach klimatyzacji dla przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie wyboru klimatyzacji dla mieszkania, domu, firmy, obiektu użyteczności publicznej. Działając na terenie miejscowości Dąbrowa Górnicza z sukcesami obsługujemy mniejsze i większe inwestycje, dla których projektujemy funkcjonalne, a zarazem ekonomiczne w użytkowaniu instalacje klimatyzacji w oparciu o urządzenia i komponenty sprawdzonych marek.

Montaż i Serwis Klimatyzacji w dąbrowie górniczej

Jako firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze klimatyzacji zapewniamy:

  • profesjonalną pomoc w zakresie doboru klimatyzatora o odpowiednich parametrach użytkowych,
  • projekt instalacji dla domu, firmy, obiektu przemysłowego,
  • montaż klimatyzacji,
  • regularne przeglądy techniczne instalacji,
  • obsługę serwisową świadczoną w trybie gwarancyjnym i pogwarancyjnym,
  • profesjonalne doradztwo.

Liczne wykonane realizacje przekładają się na bogate doświadczenie oraz bardzo dobrą znajomość rynku systemów klimatyzacji. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej doradzać naszym Klientom w zakresie doboru jednostek wewnętrznych i zewnętrznych oraz jednostek typu MULTI-SPLIT. Uzupełnienie naszej oferty stanowią profesjonalne usługi serwisowe. Regularnie przeprowadzany serwis klimatyzacji to gwarancja sprawności i bezpieczeństwa instalacji przez cały czas jej użytkowania.

Klientów z terenu miejscowości Dąbrowa Górnicza zainteresowanych montażem klimatyzacji zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem IMPULS.