25lat

Klimatyzacja Jaworzno

Klimatyzacja to proces przetwarzania powietrza w pomieszczeniu, którego celem jest utrzymanie zadanych parametrów powietrza w klimatyzowanym wnętrzu. Rozumiemy przez to utrzymywanie odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza zapewniających dogodne warunki do pracy i funkcjonowania człowieka. Obok standardowej klimatyzacji znajdującej zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych, wyróżniamy również klimatyzację specjalną. Rolą klimatyzacji specjalnej jest zapewnienie odpowiednich warunków klimatycznych niezbędnych ze względu na dane procesy technologiczne.

Marka IMPULS od ponad 25 lat z sukcesami projektuje i wykonuje instalacje klimatyzacji dla przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Swoim zasięgiem obejmujemy całe Jaworzno, montując klimatyzacje w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, obiektach biurowych, lokalach usługowych i handlowo-usługowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, każdorazowo zapewniając najwyższą jakość oferowanych usług.

Klimatyzacja w jaworznie – zakres usług

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy kompleksową obsługę instalacji klimatyzacji – od wyboru odpowiedniego klimatyzatora oraz pozostałych komponentów instalacji, po obsługę serwisową i regularne przeglądy techniczne. Zakres naszych usług obejmuje:

  • wizję lokalną, na podstawie której dobieramy urządzenie o odpowiednich parametrach pracy,
  • pomoc w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia dla danego zastosowania,
  • projekt instalacji klimatyzacji,
  • montaż klimatyzacji jednostki wewnętrznej i zewnętrznej / montaż całej instalacji m.in. w wariancie multi split,
  • regularne przeglądy serwisowe,
  • naprawy.

Dodatkowo nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalny instruktaż korzystania z wybranego klimatyzatora oraz jego parametrów tak, aby możliwe było uzyskanie optymalnych warunków w pomieszczeniu przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii do minimum.

Na każdym etapie wyboru komponentów oraz serwisu klimatyzacji zapewniamy profesjonalną obsługę. Zapraszamy do współpracy!