25lat

Klimatyzacja Ruda Śląska

klimatyzacja ruda slaskaPotrzebujesz wydajnej i niezawodnej klimatyzacji do domu lub biura? Szukasz rozwiązania, które pozwoli na efektywne i ekonomiczne zarządzenie temperaturą oraz wilgotnością powietrza w pomieszczeniach przez cały rok? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Impuls to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, montażu oraz serwisu klimatyzacji. Klientom oferujemy kompleksową pomoc, która nie kończy się na uruchomieniu gotowej instalacji.

Inwestorów z terenu miasta Ruda Śląska i okolicy zainteresowanym montażem lub serwisem klimatyzacji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Montaż klimatyzacji: Ruda Śląska i cały Śląsk

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu klimatyzacji. Montaż klimatyzacji wykonujemy w obiektach nowowznoszonych i modernizowanych, mieszkalnych, użytkowych, komercyjnych i przemysłowych. Wykonujemy również montaż klimatyzacji w obiektach o szczególnych wymaganiach w zakresie parametrów użytkowych powietrza wewnątrz.

Klienci firmy Impuls mogą liczyć na wszechstronną pomoc – do projektu instalacji, przez dobór komponentów, aż po uruchomienie gotowej klimatyzacji. Skontaktuj się z nami, aby:

-        skorzystać z bezpłatnej konsultacji połączonej z wizją lokalną: Doradcy Impuls przyjadą do na miejsce instalacji klimatyzacji, przeanalizują warunki panujące we wnętrzu i pomogą Ci w doborze najbardziej optymalnego sprzętu klimatyzacyjnego,

-        uzyskać dostęp do sprzętu od sprawdzonych i cenionych producentów: Współpracujemy wyłącznie z liderami rynku klimatyzacji, dystrybuując klimatyzatory FUJIELECTRIC, FUJITSU, LG, SAMSUNG, ELECTRA, DAIKIN, MITSUBISHI z płynną regulacją wydajności.

-        otrzymać kompleksową obsługę: Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę inwestycji – od projektu klimatyzacji dopasowanego do wnętrza, przez fachowy montaż instalacji i urządzenia klimatyzacyjnego. Oferujemy również optymalizację parametrów pracy sprzętu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

-        cieszyć się wsparciem doświadczonych fachowców: Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, który z łatwością poradzą sobie z nawet najbardziej skomplikowanym zadaniem montażowym oraz naprawczym.

-        uzyskać gwarancję konkurencyjnych cen: Udowodnimy Ci, że wysokiej jakości klimatyzacja dla domu lub biura może kosztować znacznie mniej niż sądziłeś.

Serwis klimatyzacji: Ruda Śląska i cały Śląsk

Obok usług montażowych zapewniamy profesjonalne usługi serwisowe. Serwis Klimatyzacji Impuls obsługuje zgłoszenia gwarancyjne i pogwarancyjne wykonanych przez nas instalacji. Serwisujemy również klimatyzacje wykonane przez inne firmy monterskie i świadczymy usługi związane z regularnym przeprowadzaniem przeglądów technicznych.

Profesjonalny serwis klimatyzacji to gwarancja wydajnej pracy instalacji, ekonomiki i bezpieczeństwa jej działania. Dlatego przeglądy techniczne warto wykonywać z częstotliwością zalecaną przez producenta komponentów lub firmę instalatorską. To pozwoli nam uniknąć wielu nieprzyjemności oraz kosztownych napraw w późniejszym czasie.