25lat

O firmie

Impuls Katowice klimatyzacja, wentylacjaFirma Impuls istnieje na rynku od 1990 roku, od kilkunastu lat specjalizujemy się w klimatyzacji.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania, montażu instalacji klimatyzacji, serwisowania, dzięki któremu klimatyzacja działa bezawaryjnie przez wiele lat oraz napraw urządzeń i systemów klimatyzacji. Instalujemy wszelkie rodzaje urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno jednostki pojedyncze jak i rozbudowane systemy, oferujemy również klimatyzację precyzyjną.
Najważniejszy jest dla nas ich optymalny dobór, dopasowany do wymagań i potrzeb klienta, oraz dokładność, estetyka i solidność wykonania. Proponujemy urządzenia takich wiodących producentów, jak: FUJI ELECTRIC, FUJITSU, DAIKIN, KAISAI, MITSUBISHI ELECTRIC, VIVAX, PANASONIC, SHARP, LG, SAMSUNG, MIDEA, MDV, HAIER, SINCLAIR, AUX, oraz wiele innych.
Na wszystkie montowane przez nas urządzenia udzielamy 3 do 5 lat gwarancji.

Wykonujemy również montaże wentylacji, systemów z odzyskiem ciepła (rekuperatory). Dzięki naszemu doświadczeniu i stałemu śledzeniu nowości technicznych na rynku klimatyzacji i wentylacji gwarantujemy najwyższej jakości obsługę na każdym z etapów inwestycji.

Zatrudniamy profesjonalną kadrę, dzięki której nasze wykonania cechuje niezawodność, wysoka estetyka i terminowość. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają nowe umiejętności.

Wykonaliśmy już kilkaset instalacji, w tym wiele trudnych i nietypowych, wśród nich znalazły się:

Nasze usługi klimatyzacji i wentylacji wykonujemy na terenie Katowic, Chorzowa, Tychów, Gliwic, Zabrza, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i w innych miastach województwa Śląskiego.

Jeżeli rozważacie Państwo montaż klimatyzacji w swoim domu lub firmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doradztwo w zakresie wyboru urządzeń oraz wizja lokalna w miejscu planowanego montażu są bezpłatne. Gwarantujemy najlepszą ofertę i najwyższą jakość i staranność usług. Zaproponujemy rozwiązania dobrane do Państwa oczekiwań, solidne propozycje na lata i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Umów się na bezpłatny pomiar i konsultację, tel. 698 686 783

Impuls Katowice Montaż klimatyzatorów Impuls Katowice Montaż klimatyzacji